• Odwiedziło nas: 120340

Dzień Przedszkolaka to ważne święto, uczcijmy je razem tańcem i piosenką!

Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień już kończy się od najmłodszego aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka!

Dzień Przedszkolaka w grupie Stokrotki upłynął pod znakiem dużej ilości śpiewu, zabawy i ruchu a zwieńczony został pamiątkowymi zdjęciami w fotobudce. W pliku do pobrania znajduje się filmik z nagraną piosenką "Dziecięce marzenia" w ramach udziału w wydarzeniu "Dzień Przedszkolaka to ważne święto, uczcijmy je razem tańcem i piosenką" organizowanego przez Przedszkole nr2 im. Misia Uszatka w Gryfinie, pod patronatem Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego i miesięcznika Bliżej Przedszkola. Wszystkim przedszkolakom jeszcze raz składamy serdeczne życzenia i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:)

P.Figura

M.Trepiak