• Odwiedziło nas: 120411

Przedstawienie profilaktyczne "Psotna Dorotka"

27 października br. do naszego przedszkola przyjechał Teatr Profilaktyczny Edukacja i Animacja ,,Magik" z Białegostoku z przedstawieniem ,,Dorotka Psotka". Tytułowa bohaterka była skrzatem domowym. Bardzo chciała spełniać dobre uczynki i pomagać innym, jednak nie zawsze jej to wychodziło właściwie. Z dobrych chęci wychodziły jej psikusy: myszce zaszyła dziury w serze, pieskowi schowała kość, popsuła też przyjacielowi szalik.  Na szczęście Dorotka zrozumiała, że należy uważnie wsłuchać się w potrzeby innych, a to, co dla niej było żartem, innym mogło sprawić przykrość. Postanowiła naprawić wszystkie swoje błędy i w ten sposób naprawdę pomogła pozostałym bohaterom spektaklu. Poprzez różne przygody bohaterka chciała nauczyć dzieci jak należy zachowywać się, aby swoim postępowaniem starać się nie sprawiać innym przykrości. Jak ważny jest szacunek i liczenie się z innych zdaniem i uczuciami.

Ciekawa fabuła, dużo humoru i interakcja z naszymi przedszkolakami zagwarantowała świetną zabawę!!!